Služby

Trichologie

Smyslem je udržet pokožku v co nejlepší kondici, aby z ní mohly růst krásné a zdravé vlasy. 

Naší snahou je zpět navrátit pozornost ke zdravým návykům v péči o vlasy a pokožku. Někdy méně znamená více.

Kadeřnictví

Dopřejte si profesionální výkony veškerých kadeřnických služeb, které  jsou u nás prováděny s láskou a vedou ke zdravé pokožce a krásným vlasům. Masáž hlavy kolagenovou emulzí je v DERMO-TRICHOLOGICKÉM centru samozřejmostí.

Máme cit pro střih i kvalitu vlasů a technologické i pracovní postupy, které ocení obzvláště vaše vlasová pokožka. Používáme vlasovou kosmetiku, která se používá také v trichologii. To znamená, že ani vlasy, ani pokožku kosmetika nezatěžuje, ale naopak, blahodárně na ně působí.

Svou práci milujeme, a proto se neustále vzděláváme a školíme, ať už se to týká střihů, technologických postupů, barvení nebo stylingu.

Kosmetika

Vaše tělo i pleť vám poděkuje po kosmetických procedurách. Provádíme ozdravné i zkrášlující procedury s kosmetickými přípravky značky Laboratorios Kapyderm, jejichž hlavní složkou je organická rašelina. 

Šetrně ošetříme pleť, která má akné, dermatitidu, seboreu nebo lupénku stejně tak, pokud pleť potřebuje řešit hloubkové čištění pórů nebo je pouze dehydratovaná, a poradíme, jak se o ni starat.

Mít zdravou, čistou a zářivou pleť není mýtus, ale ukážeme vám, že to je jednoduše možné. Vše jde podpořit také domácí péčí, kterou vám pomůžeme nastavit.

Pro běžnou i problematickou pleť

Přírodní a čínská medicína

Jestliže cítíte, že přišel čas prozkoumat své zdraví z pohledu přírodní a čínské medicíny, jsme zde pro vás. S radostí vám pomůžeme na cestě k celkovému zdraví a pohodě.

Maderoterapie

Pokud se žena nebo muž cítí nekomfortně ve svém těle, je maderoterapie příjemná a efektivní cesta. Maderoterapie je masážní technika obličeje nebo celého těla pomocí dřevěných válečků, které pomáhají formovat kontury, zlepšovat tonus pleti a rychleji regenerovat.Vaše sebevědomí a sebeláská tak opět vykoukne na povrch a znovu si připomenete, jak je důležité a krásné MÍT SE RÁD.

profesionalita

Kvalitní a ozdravná vlasová kosmetika

trendy