PŘÍRODNÍ A ČÍNSKÁ MEDICÍNA

Jestliže cítíte, že přišel čas prozkoumat své zdraví z pohledu přírodní a čínské medicíny, jsme zde pro vás. S radostí vám pomůžeme na cestě k celkovému zdraví a pohodě.

Objevte svět celostního zdraví: pohled přírodní a čínské medicíny.

Spojujeme staletí moudrosti a moderní vědu ve prospěch vašeho zdraví. Celostní medicína je založena na klíčovém předpokladu, a to že dochází k propojení těla, mysli a duše jako celku. Na naše tělo a všechny sféry našeho života  pohlížíme při léčbě jako na  jeden celek, a proto nejde pouze o léčbu nemoci, ale o obnovu rovnováhy ve všech oblastech života.

Hledáme příběh, který vaše tělo vypráví

V rámci přírodní léčby tedy není ani tak důležité klasifikovat nemoc, ale znát její příznaky a pochopit jejich význam. V každém takovém příznaku se skrývá klíč k vašemu uzdravení.

Úvodní diagnostika:
Každá konzultace začíná podrobným anamnestickým rozhovorem, jehož výstupem je sdělení, zda-li se v těle nachází nějaká disharmonie a pokud ano, čeho konkrétně se týká a jak s tím naložit. Součástí této diagnostiky je  také iridologie (diagnostická metoda hodnotící zdravotní stav pacienta na základě vzhledu a znaků jeho oční duhovky), zkoumání jazyka, pulsu a také pohmat části bodů na těle klienta. Teprve až po tomto pečlivém rozboru je vybrána vhodná přírodní terapie. 

používané terapie

Fytoterapie

  • Lečba bylinkami

Akupresura

  • Akupunktura

Uvolnění meridiánů

Reflexní uvolnění zad

Moxování

100% přírodní

Vhodná pro všechny věkové kategorie, muže i ženy

100% neinvazivní