O nás

Jak to začalo

Vše se točí kolem Marie Dorotíkové, která je srdcem i duší DERMO-TRICHOLOGICKÉHO CENTRA.

Od samého počátku, kdy se stala kadeřnicí, ji práce moc bavila a okamžitě věděla, že ji zajímá nejen jak vytvořit skvělý účes, ale že chce najít také hlubší smysl této práce. Ne vždy totiž přicházeli klienti s kvalitními vlasy a zdravou pokožkou. Proto se postupně začala zajímat o problematické vlasy a hledat příčiny, jejich obtíží.

Začal ji zajímat vliv zdravého stravování a přírodní léčby na stav vlasů a vlasové pokožky. Prošla si kurzem hormonální jógové terapie Dinah Rodrigues, začala studovat obor metafyziky a parapsychologie. Zúčastnila se mezinárodního trichologického kongresu a následně studovala na Institutu zdravých vlasů Lukáše Rossbacha, který se jako jeden z prvních předních odborníků v Čechách a na Slovensku zabývá trichologií a dermotrichologií.

A tady se vše propojilo.

Marie Dorotíková si uvědomila, že oboru dermotrichologie se chce plně věnovat a začala snít o DERMO-TRICHOLOGICKÉM centru, který se stal skutečností.

Pokožka je pro Marii jako mapa, která přesně signalizuje, zda je v těle něco v nepořádku. Každé místo na kůži nám prozradí mnohem více, než si myslíme. 

Zdravá pokožka a vlasy pramení ze zdravého vnitřního prostředí, dobré psychické kondice, správných hygienických návyků. 

Ráda by trichologii dostala do povědomí co největšího počtu kadeřníků, aby ji mohli aplikovat ve svých službách pro maximální spokojenost lidí.
Mým přáním je, abyste od nás odcházeli s důvěrou a úsměvem na tváři.
Abyste si odnesli informace jak zlepšit péči o vlasovou pokožku, vlasy a pleť. Pochopíte jak vlas a pokožka funguje a jak více vnímat své tělo. Nebudete na to sami. Povedu Vás na cestě ke zdravé pokožce a krásným vlasům.

S láskou a úctou Vaše Marie